پیشنهاد عهد ما
خانه > صوت > سخنرانی > آسیب شناسی ماهواره -سخنرانی حجت الاسلام مولایی

آسیب شناسی ماهواره -سخنرانی حجت الاسلام مولایی

آسیب شناسی ماهواره

سخنران: حجت الاسلام و المسلمین عباس مولایی

دانلود – آسیب شناسی ماهواره – حجت الاسلام مولایی

در این سخنرانی در همایش “دجالواره” در شهریور ماه ۱۳۹۳ در مسجد حضرت صاحب الزّمان شهرستان قدس انجام شد که در آن حجت الاسلام مولایی به بیان آسیب شناسی ماهواره و شبکه های ماهواره ای پرداختند. ایشان در این سخنرانی آسیب شناسی ماهواره را از چندین بعد:دینی-شخصی-اجتماعی و سیاسی مطرح کردند و آمارهایی را از مشکلات و آسیب های ماهواره بیان فرمودند.

در خلال جلسه آسیب شناسی ماهواره به تناسب موضوع بیان شده از سوی استاد کلیپ های تصویری هم پخش شد. که شما می توانید این کلیپ ها را از طریق کانال آپارات عهد ما و یا سایت عهد ما مشاهده و دریافت نمایید.

همایش دجالواره

همایش دجالواره

همه ی سخنرانی های صوتی عهد ما

همه ی مطالب مرتبط با “حجت الاسلام مولایی” در عهد ما

آسیب شناسی ماهواره سخنران: حجت الاسلام و المسلمین عباس مولایی دانلود - آسیب شناسی ماهواره - حجت الاسلام مولایی در این سخنرانی در همایش "دجالواره" در شهریور ماه 1393 در مسجد حضرت صاحب الزّمان شهرستان قدس انجام شد که در آن حجت الاسلام مولایی به بیان آسیب شناسی ماهواره و شبکه های ماهواره ای پرداختند. ایشان در این سخنرانی آسیب شناسی ماهواره را از چندین بعد:دینی-شخصی-اجتماعی و سیاسی مطرح کردند و آمارهایی را از مشکلات و آسیب های ماهواره بیان فرمودند. در خلال جلسه آسیب شناسی ماهواره به تناسب موضوع بیان شده از سوی استاد کلیپ های تصویری هم پخش…

بازبینی کلی

خلاصه: آسیب شناسی شبکه های ماهواره ای - حجت الاسلام عباس مولایی

امتیاز کاربر: 4.6 ( 2 امتیازات)
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*