پیشنهاد عهد ما
خانه > مقالات > صهیونیسم > انتقام یهودیان از امام علی (ع)

انتقام یهودیان از امام علی (ع)

انتقام یهودیان از امیرالمومنین علی بن ابی طالب سلام الله علیه

انتقام یهودیان از امام علی

انتقام یهودیان از امام علی

در روایات و تاریخ ، فراوان آمده است که اسلام با سه چیز پیشرفت و به ثمر رسید :

۱ – با اخلاق حسنه رسول خدا صلی الله علیه و آله .

۲ – با اموال بیشمارو دارائی زیاد و ثروت فراوان خدیحه کبرا (ع)  که در  تواریخ  در بیان میزان آن گفته های زیاد و اغراق آمیزی آمده است  .

۳ –  با جانفشانی ها و  شمشیر زنی های فداکارانه علی علیه السلام که کتاب های سنی و شیعه و حتی نویسندگان خارج از اسلام در قبول و تعریف آن بیانات زیادی دارند.

من در این یاد داشت بصورت خیلی فشرده فقط به قسمت سوم می پردازم تا به توضیح عنوان یاد داشت برسیم .

در سن ۹ یا ۱۱ سالگی ایمان آورد و تا رحلت رسول خدا صلی الله علیه و آله  از هیچگونه بذل جان و خدمت و فدا کاری مضایقه نکرد و پرچم اسلام را در سراسر جزیرهالعرب  بر افراشت ،

علی (ع) بود با تقدیم جسم و  جان خود و خوابیدن در فراش ( و رختخواب) رسول خداصلی الله علیه و آله  را از شر دشمنان متحد از تمام قبایل حتی از خود بنی هاشم ، نجات داد و راهی مدینه ، ساخت .

او بود در جنگ بدر گردنکشان قریش را به خاک مذلت نشاند، و عظمت آنها را ، نابود کرد،

او بود در جنگ احد پس از فرار تمام ارتشیان حتی خلیفه اول و دوم  وسوم فقط علی ماند بازنی بنام نسیبه و رسول خدا را از شر دشمن نگهداشت و با پذیرفتن ۹۰ زخم فقط در قسمت جلوی بدن و شکستن شمشیر و آمدن ذوالفقار ، عاشقانه از پیامبر دفاع  کرد و  تا به رسیدن و یاری آمدن فرشتگان  خدا  جانفشانی نمود.

او بود در جنگ خندق رسول خداصلی الله علیه و آله هنگام رفتنش به میدان فارس یلیل عمروبن عبدود فرمود : (برز الاسلام کلّه علی الشّرک کلّه کل اسلام در برابر تمامی شرک آشکارشد ) و ضربه علی یوم الخندق افضل من عباده الثّقلین  ضربت علی روز خندق  از عبادت جن و انس افضل است و درباره آن ضربت فرمود : اگر آن یک ضربت در یک کفه ترازو قرار گیرد و عبادت ثقلین در کفه دیگر آن ضربت بر آنها  فائق خواهد آمد.

اوبود با کندن در بزرگ دژهای خیبر و در فتح قلعه های هفتگانه  آن و نابود ساختن قدرت یهودیان ، اسلام و مسلمانان را به پیروزی رساند و خلاصه اوبود که در جنگ حنین پس از فرار بیش از ده هزار ارتش اسلام   و تا آمدن نیروی آسمانی ،  از رسول صلی الله علیه و آله  دفاع کرد و به پیروزی رسانید.

کوتاه سخن اینکه بنا به  گفته تمام ارباب تاریخ ، باشمشیر علی(ع) بود که  کشتی نو پا و نوساز اسلام به سر زمین عرب ، لنگر انداخت و ریشه دوانید.

در خلال این دوران های خطرناک یک گروه زیر زمینی ( با داشتن اطلاعات از بزرگان علمای یهود و مسیحیت ، نسبت به پایان کار و نهایت دعوت این پیامبر و پیروزی دین او به تمام اقشار مختلف و گوناگون عربستان )، تشکیل یافت و پا به عرصه وجود گذاشت و بظاهر با دادن دختر آن ریز و درشتشان به رهبر این دین ، پایه های کارهای آینده خود را از درون و بیرون و از داخل و خارج ، محکم کرده و در طول زندگی رسول خدا (ص) ، در کنار هم پیش رفتند  و پایه های تصمیمات آتی خود را استوار ساختند.

با ایمان آوردن شخص بی نام و نشان  یک فرد یمنی جوجه کبابی ( که هنوز هم در نام او و اسم  پدرش سی قول در کتاب های رجال و تاریخ  وجود دارد ) بنام ابوهریره دوسی که فرد بی چیز و نداری و با عنوان مسلمان شدن خود را به جمع مسلمانان ، پیوند داد و بعدها هم با آمدن کعب الاحبار ، وهب بن منبه ، و تمیم داری و  امثال اینها و نفوذ کردن در جمع مسلمانان و جا زدن در میان آنها و شروع داستان های اسرائیلیات و رساندن آنها ، به گوش مسلمین و فریفتن افکار پیروان اسلام و . و . و . کار را بجائی رساندن که مسیر حق و صراط مستقیم  را به انحراف کشیدند که طالبین این گفتار به کتاب های  فراوان خود برادران اهل تسنن از قبیل صحیح بخاری و صحیح مسلم و تفسیر الدرالمنثور سیوطی و  الاصابه و تهذیب التهذیب ، ابن حجر و اضواء علی السّنه المحمدیه و اخبارالمدینه زبیر بن بکار و حلیهالاولیاء ابو نعیم اصفهانی و تذکرهالحفاظ ذهبی  و تاریخ دمشق ابن عساکر و سایر تواریخ و بسیاری از منابع  و مدارک فراوان دیگر اهل سنت و درکتاب  اسرائیلیات و تاثیر آن بر داستان های انبیاء در تفاسیر قرآن نوشته دکتر حمید محمد قاسمی در ۵۳۶ صفحه وزیری و کتاب های سید حسین موسوی زنجانی مراجعه نمایند.

این داستان سرائی اسرائیلیات ، در افکار گروه زیر زمینی اثر گذاشت و مورد تایید قرار گرفت و کار را به جائی رسانید که خلیفه اول و دوم نقل احادیث رسول خدا صلی الله علیه و آله  را ممنوع کردند و اصحاب مانند ابوذر و عبد الله بن مسعود و . و . را  با گفتن قال رسول الله  شکنجه کردند و حقوقشان را قطع نمودند و این کار یک قرن تمام (صد سال) تا زمان ریاست عمر بن عبدالعزیز ادامه یافت که از علی (ع)  و فضایل او سخنی ، به میان نیاید تا به دست فراموشی سپرده شود.

داستانهای اسرائیلی به وسیله یهودیان و مسیحیان نفوذی و رهبران گروه زیر زمینی ، رواج پیدا کرد و اخبار و احادیث نبوی از ذهن ها و فکرهای تابعین و بعد از تابعین ، زدوده شد و فراموش گردید .

نتیجه این کار ها از بیرون و فعالیت های دخترانشان از درون خانه و زندگی پیامبر  گرفته تا پدر خانمها و حاشیه نشینان وجز آنها ، دست به دست دادند علی مظلوم را ، خانه نشین کرده و از دور تماشاگر حاصل زحمات خود شد و غصه مرگش کرد  بگونه ای که پس از ضربت ابن ملجم ، خاک محراب را برداشته و به زخم سرش می ریزد و می گوید فزت بر الکعبه به خدای کعبه سوگند نجات یافتم ( و از زندگی پر ماجرا و درد آور خلاص شدم).

البته توجه داشته باشید هنوز هم هنوزست این مظلومیت ادامه دارد و آن ظلمها وسیله صهیونست ها و وسیله  نسل آنها پیگیری شده و مسلمانان مظلوم مانند فلسطینی ها را بیش از شصت سال  هر چند روزی به خاک و خون کشیده و از زندگی خود ساقط نموده و آواره و سرگردان بیابانها می کنند. و انتقام آباء و اجداد خیبری و غیره خود را می گیرند تا روزی که یوسف زهراء با اجازه خدای منتقم از پشت پرده غیبت بیرون آید.

اللهمّ عجّل لولیّک الفرج و اجعلنا من اعوانه و انصاره و شیعته و موالیه آمین ربّالعالمین.

نویسنده:آیت الله محمد امینی گلستانی

نوشتار نویسنده: 

در این یاد داشت از مطالبی استفاده شده است که فریقین ( سنی و شیعه ) در صحت آن اذعان دارند و هیچگونه اختلافی نیست  آوردن مدارک و منابع از اصل متن ، بمراتب بیشتر می شود اگر  کسی در قسمتی به سند نیاز داشت با همراه ۹۱۲۳۷۹۳۹۱۵ ۰ تماس بگیرد تا به عرض برسد.

منبع: اندیشوران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*