پیشنهاد عهد ما
خانه > اخبار عهد ما > برگزاری دوره فیلم سازی و تدوین

برگزاری دوره فیلم سازی و تدوین

دوره فیلم سازی و تدوین

به گزارش خبرنگار جبهه فرهنگی عهد ما، دوره ی فیلم سازی و تدوین ویژه واحد بانوان جبهه فرهنگی عهد ما با استقبال گسترده و خوب بانوان فعال فرهنگی مواجه شده است و این کلاس ها در چندین جلسه برگزار شدند و جلسات همچنان ادامه دارند.

محوریت این کلاس ها آموزش فیلم سازی و تدوین فیلم و کلیپ جهت تولید محتوای فرهنگی توسط بانوان فعال فرهنگی واحد بانوان جبهه فرهنگی عهد ما است. در این دوره اصول فیلم سازی، تکنیک های ساخت فیلم، برخی از تئوری های بازیگری و فیلم سازی، آموزش مستند سازی، آموزش کار با نرم افزارهای تدوین صوت و ویدئو، آموزش های ساخت کلیپ و … ارائه شده اند.

استاد این دوره جناب آقای رضا یاری مسئول تیم صوت و تصویر و مستند سازی جبهه فرهنگی عهد ما، کارگردان و تهیه کننده تئاتر، تلویزیون و مستند، می باشند. البته به فراخور موضوع جلسات و آموزش های مورد نیاز جانبی نظیر عکاسی و تئوری فیلم سازی و کارگردانی از اساتید دیگری هم دعوت به عمل می آید. از جمله اساتید مدعو می توان به جناب آقای مهدی عباسی، عکاس حرفه ای و مسئول تیم عکس و گرافیک جبهه فرهنگی عهد ما و جناب آقای امین غلامی کارگردان و نویسنده تئاتر و تلویزیون اشاره نمود.

 

گزارش تصویری دوره فیلم سازی و تدوین جبهه فرهنگی عهد ما:

اختصاصی عهد ما

 

همه ی اخبار عهد ما

همه ی تصاویر عهد ما

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*