پیشنهاد عهد ما
خانه > ویژه ها > زندگی جاودان > سبک زندگی – قسمت دوازدهم – ارتباط انسان با خود ۹

سبک زندگی – قسمت دوازدهم – ارتباط انسان با خود ۹

سبک زندگی

قسمت دوازدهم

ارتباط انسان با خود ۹

کارشناس: حجت الاسلام شیخ عباس مولایی

 دانلود – سبک زندگی – قسمت دوازدهم

اختصاصی عهد ما

سبک زندگی

سبک زندگی

دیگر کلیپ های مجموعه سبک زندگی

 

توضیحات:

با توجه به اهمیت ویژه مسئله سبک زندگی ، و تاکیدات بسیار مقام معظم رهبری (دام ظله) بر مسئله سبک زندگی ایرانی-اسلامی جبهه فرهنگی عهد ما تصمیم به ساخت این مجموعه گرفت.

این مجموعه ویژه ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۳ بود و نام مجموعه کلیپ های “سبک زندگی” را به خود گرفت.این مجموعه شامل ۳۰ کلیپ کوتاه (که به صورت روزانه در ماه مبارک رمضان تهیه می شد) می باشد که در آن کارشناس مسائل دینی و فرهنگی جناب حجت الاسلام و المسلمین شیخ عباس مولایی در دقایقی به تشریح مسئله سبک زندگی با بیان مسائل کاربردی و مصداقی می پرداختند.

محور این کلیپ ها دسته بندی بحث سبک زندگی در ۴ محور زیر بود:

۱٫ارتباط انسان با خدا

۲٫ارتباط انسان با خود

۳٫ارتباط انسان با دیگران

۴٫ارتباط انسان با محیط زیست و دیگر جانداران

با توجه به استقبال گسترده از این مجموعه و همچنین ادا نشدن حق مطلب درباره سبک زندگی تیم سایبری و پژوهشی جبهه فرهنگی عهد ما تصمیم گرفت تا با حفظ رویکرد قبلی ولی با کیفیت فنی و کاری بیشتری بحث سبک زندگی را پی بگیرد.

ان شاء الله به زودی شاهد این اقدامات در قالب پروژه زندگی جاودان خواهید بود. که در سری جدید مطالب در قالب های مختلف ارائه خواهد شد و سعی بر بالا بردن کیفیت محتوایی و فنی مطالب خواهد بود.

خواهشمند است برای هر چه بهتر شدن محصولات فرهنگی جبهه فرهنگی عهد ما، ما را با نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود یاری دهید.

همچنین شما می توانید با استفاده از قسمت همکاری با ما مطالب خود را برای ما ارسال نمایید تا ما از آن ها با ذکر نام شما در تولید محتوای سایت استفاده نماییم.

همراه عهد ما بمانید.

سبک زندگی قسمت دوازدهم ارتباط انسان با خود 9 کارشناس: حجت الاسلام شیخ عباس مولایی  دانلود - سبک زندگی - قسمت دوازدهم اختصاصی عهد ما دیگر کلیپ های مجموعه سبک زندگی   توضیحات: با توجه به اهمیت ویژه مسئله سبک زندگی ، و تاکیدات بسیار مقام معظم رهبری (دام ظله) بر مسئله سبک زندگی ایرانی-اسلامی جبهه فرهنگی عهد ما تصمیم به ساخت این مجموعه گرفت. این مجموعه ویژه ماه مبارک رمضان سال 1393 بود و نام مجموعه کلیپ های "سبک زندگی" را به خود گرفت.این مجموعه شامل 30 کلیپ کوتاه (که به صورت روزانه…

بازبینی کلی

خلاصه: سبک زندگی - قسمت داوزدهم - ارتباط انسان با خود 9

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*